Другий тур виборів президента: скільки виборців з інших регіонів голосуватимуть у Києві?

Черга в Солом’янській РДА. Фото: Oksana Kovalenko/Facebook Об этом сообщает topor.in.ua со ссылкой на СМИ.252,8 тисяч виборців скористались тимчасовою зміною місця голосування у другому турі виборів президента України, повідомляє прес-служба ЦВК.

Зокрема, у Києві голосуватимуть 46,2 тисячі виборців з інших регіонів.

Найбільша кількість українців, які вирішили голосувати у столиці, – з Донецької області: майже 11 тисяч. Загалом майже 50 тисяч жителів Донеччини змінили місце голосування. Далі йдуть виборці, прописані в Луганській області (понад 26 тисяч), Дніпропетровській (майже 15 тисяч) і Чернігівській (понад 13 тисяч).

15 квітня був останній день, коли можна було змінити місце голосування. На дільницях Державного реєстру виборців утворилися величезні черги. Вранці перед відкриттям дільниць черги налічували по кількасот людей.

У деяких районних держадміністраціях навіть створили Telegram-канали, де можна було стежити за своїм місцем у черзі. Сотні людей так і не встигли перереєструватися.

«Істерика, бійки, поліція… Два своїх вихідних провела в черзі, щоб змінити місце голосування. Була 1246 в списку… Ледь встигла в останні 10 хвилин», – пише користувачка Facebook Оксана Коваленко.

У першому турі виборів президента місце голосування змінили 315,7 тисяч осіб. Явка склала 63,52%.

У другому турі змагатимуться два кандидата: чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

Дивіться карту: Які райони Києва голосували за Зеленського, а які – за Порошенка?

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/04/16/drugyj-tur-vyboriv-prezydenta-skilky-vybortsiv-z-inshyh-regioniv-golosuvatymut-u-kyyevi/”

ТОП новости

Вход