Паломники-хасиди відсьогодні масово покидають Україну

<p>Рош-ха-Шана в Умані цього року святкували понад 30 тисяч паломників-хасидів Об этом сообщает <a href=tsn24.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Рош-ха-Шана в Умані цього року святкували понад 30 тисяч паломників-хасидівЗ аеропорту Борисполя очікується близько 30 рейсів з хасидами на вилітПісля святкування іудейського Нового року в Умані в середу, 2 жовтня, Україну почали покидати паломники-хасиди.


Про це повідомили у пресцентрі Державної прикордонної служби України.


«За минулу добу їх виїхала дуже незначна кількість, але з сьогоднішнього дня, навіть ночі, почали оформлятися рейси на відліт з України, саме з паломниками-хасидами. З аеропорту Борисполя очікується близько 30 рейсів на виліт. Такі ж саме рейси плануються по інших аеропортам, зокрема, Одеси і Вінниці», — зазначили в ДПСУ.


«Ми також розраховуємо, що вони, як і на в’їзд, будуть їхати організованими групами через автомобільні пункти пропуску, а також залізничні прикордонні пункти з країнами ЄС», — додали прикордонники.


Як раніше повідомлялось, Рош-ха-Шана в Умані цього року святкували понад 30 тис. паломників-хасидів.


Протягом тижня поліцією зареєстровано 12 кримінальних правопорушень, які були вчинені на території паломництва хасидів в місті Умань Черкаської області.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/palomniki-hasidi-vidsogodni-masovo-pokidayut-ukrajinu--629490.html”

ТОП новости

Вход