Анексія Криму та війна на Донбасі вважались найменш реалістичним сценарієм

Анексія Криму та війна на Донбасі вважались найменш реалістичним сценарієм Давід Стулік. Фото: ukrinform.ua

Анексія Криму та війна на Донбасі вважались найменш реалістичним сценарієм заявив колишній пресаташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает ladypost.in.ua со ссылкой на СМИ.

За його словами, під час Майдану в Європі побачили перші прояви російської пропаганди, а після перемоги Майдану російські канали почали лякати людей на сході і в Криму, що зараз приїдуть ці "правосєки і почнуть вас різати".

"Ми аналізували: як Росія може послабити Україну? Знайти українські найслабші точки — це Крим і Донбас. Як це зробити? Анексія на основі референдуму. Це був чорний сценарій. Ми завжди робили сценарій найбільш позитивний, найбільш реалістичний і найменш реалістичний. І найменш реалістичним був такий: РФ анексує Крим і почнуться заворушення на Донбасі. Мій колега написав, що Росія може застосувати військових. В Європі ніхто не міг собі такого уявити", — розповів Стулік.

Він додав, що в Європі одразу зрозуміли, що в Україні саме російські війська і не повірили у заяви Кремля.

Нагадаємо, що у Росії заявляють, що зацікавлені в обміні затриманими з Україною за формулою "всіх на всіх", робота в цьому напрямку триває.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/aneksiya_krymu_ta_viyna_na_donbasi_vvazhalys_naymensh_realistychnym_stsenariiem_301365.html”

ТОП новости

Вход