Гончарук оголосив війну підробленому алкоголю: стало відомо, коли почнеться

Електронну акцизну марку, за допомогою якої в Україні боротимуться з продажем контрафактного алкоголю, буде запущено 1 травня 2020 року.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Telegram-каналі в середу, 12 лютого, За його словами, це створить рівні умови для виробників і спростить ведення бізнесу: паперові замовлення будуть замінені на електронні через е-кабінет платників податків. Така можливість з’явиться вже з 1 квітня 2020 року.

До речі, в Києві під час перевірки одного з оптових складів правоохоронці вилучили 10 080 пляшок алкоголю з недійсними марками акцизного податку.

Новини
Підприємців Дніпра чекають серйозні зміни: подробиці
Торгівля алкоголем

Торгівля алкоголем

"Це також сприятиме посиленню боротьби з ухиленням від сплати податків та зменшенню тіньового обігу алкогольних напоїв", – написав Гончарук.

Електронна акцизна марка працюватиме через спеціальні QR-код та штрих-код. Контроль за використанням марок буде автоматизовано.

Раніше OBOZREVATEL писав:

  • Як працює в Україні ринок контрафактного спирту.


  • Монобільшість Верховної Ради України у вівторок, 3 грудня, ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт про скасування державної монополії на виробництво спирту.


  • Приватизація "Укрспирту" може принести до бюджету України не менше 5 млрд гривень. Процес може початися вже в 2020 році.


  • У Міністерстві економіки України заявили, що 20 заводів корпорації "Укрспирт" не можуть виробляти спирт через технічний стан.


  • В Україні для продажу алкогольних напоїв запустять "електронну акцизну марку". Її не можна буде підробити, що принесе в бюджет більше податків і захистить покупців від фальсифікату.


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "отруєння алкоголем" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/goncharuk-ogolosiv-vijnu-pidroblenomu-alkogolyu-koli-pochnetsya.htm”

ТОП новости

Вход